♥ neliūdėk dėl to,kas baigėsi,džiaukis,kad tai buvo ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ neliūdėk dėl to,kas baigėsi,džiaukis,kad tai buvo ♥


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dambo @

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dambo @    Dambo @             EmptySk. 11 06, 2011 7:17 pm

Dambo @             Bf7290ae6291
DAMBO

Šuns veislė: labradoras
Šuns amžius: 2 metai
Šuns lytis: patinas
Šuns paskirtis: parodos, agility
Šuo man priklauso nuo: 2009-11-21

VIRTUALŪS PASIEKIMAI.
-* Trečioji vieta parodoje "Gražiausias eksterjeras '10", Efekto šunynas.

Dambo @             D33ae328dda4
Fotoalbumas :
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Etiketė., Pir. 12 19, 2011 12:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptySk. 11 27, 2011 1:43 pm

Priėjusi Dambo kambario duris pabilsnoju ir atidariusi įeinu vidun. Net nustembu, kad esu taaip sutinkama :D Šuo šoka ant manęs, įremia savo kojas man į pilvą ir laižo rankas 8
-Laaabas, dički mano mielas 369 Kaip gyvuoji, a?
Šiaip ne taip pavyksta dičkį atkrapštyti nuo savęs, paglostau galvą, išglostau visą kailį.
-Oj oj, matau kažkam tikrai neprošal apsilankyti pas kirpėją, a? 10
Pasijuokiu su dičkiu, senai matytą Dambutį pavaišinu skanėstu, atsistojusi nueinu prie spintelės ir išėmusi uždedu antkaklį bei prisegu pavadį.
-Pasiruošęs vaikinas vaikštynėms? Susitinkame pievoj su Dominyku, taad būk pasiruošęs, nes jis sakė nuvarys tave nuo kojų juooodaai :DDD - atidarau kambario duris ir abu išeinam.

PO PASIVAIKŠČIOJIMO.
Jau visas vos vilkdamas kojas Dambo įsliūkina į kambarį, nusegu pavadį, nuimu antkaklį, sukaupęs jėgas šuo visas pasipurto, atsigeria vandenuko ir krenta į guolį kaip negyvas :DD
-Na, norėjai pažaisti, tai va prašom :DDD O kam reikėjo ŠITIEK duotis, a? :DD
Paglostau išsekusį vaikiną, padedu inventorių į vietą, pakeičiu vandenuką, pridedu sauso maitelio. Pavaišinu Dambutį skanėstu ir išglosčiusi atsisveikinu.
-Jau turiu lėkti, susimatysim kitą dieną, gražuoli. Čiau 3348
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy
Stilistė
ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2011-11-06

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyAntr. 11 29, 2011 5:37 pm

Kirpėjos paslaugos

Spoiler:

Jūsų kirpėja, ColorMeCrazy 7
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyTr. 11 30, 2011 2:14 pm

Lydima geros šiandieninės nuotaikos ateinu pas Damučyno. Didydis D pasitinka mane užšokdamas ir įremdamas į sieną, smarkiai vizgindamas uodegą ir daužydamas ją man į koją :DD
-Labas labas, ir aš tave labai myliu 8
Paglostau galvą ir nuleidžiu paukštį ant žemės. Išglostau kailį, iš kišenės ištraukiu skanėstą ir pavaišinu savo gražuolį. Nueinu prie spintelės, atidarau stalčių ir ištraukiu antkaklį su pavadžiu. Vaikis pribėga prie manęs, pasipurto. Atsitūpusi uždedu ant kaklo antkaklį ir prisegu pavadį.
-Pasirengęs iškylai lauke? Keliaujam 66

PO PASIVAIKŠČIOJIMO.
Pasibuvę gamtoj su Slaptuke ir jos keturkoju bičiuliu, grįžtam namo. Dambo kiek nukabinęs nosį, nes linksmybės beigėsi, bet ką padarysi, geri dalykai amžinai netrunka 132 Įėjusi į kambarį nusegu vaikinui pavadį ir nuimu antkaklį. Pasipurdo Dambis taip, kad net sienos sudreba :DD Padedu inventorių į vieną, pakeičiu vandenuką, kol jis ilsisi padėjęs šikniuką prie manęs. Tada pridedu sauso maistelio ir pavaišinu skanėstu 11 Aptvarkau kambariuką, surenku išmėtytus žaislus, viską sudedu tvarkingai į jo guoliuką ir paglostau galvą.
-Jau turiu eiti, laukia dar labai daug darbų. Iki pasimatymo 17
Atgal į viršų Go down
Kammi♥
Veterinarė



Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2011-11-27

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyPir. 12 05, 2011 1:26 pm

Ateinu pas šunelį,švelniai jį paglostau ramindama ir atsidarau veterinarės reikmenų lagaminėlį.

Šuniui buvo atlikta:
Spoiler:

Jūsų veterinarė Kammi♥ 2011-12-05
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyPen. 12 23, 2011 3:11 pm

Pradėjus temti praveriu Dambo kambario duris ir įjungiu šviesą. Dičkis guli išsidrėbęs guolyje ir pakėlęs į mane dideles akis plaka uodega į grindis.
-Labas diena, miegaliau 132
Priėjusi prie Dambo paglostau galvą, iškedenu užaugusį kailį. Šunytis tik palaižo rankas ir pakyla iš guolio. Smarkiai pasipurto ir nusiteikia pasivaikščiojimui lauke. Šypteliu.
-Taip, pasiimsim gerą kompaniją ir visi trauksim pasivaikščioti kur nors į mišką ^^
Paglostau galvą, pavaišinu šunį skanėstu, uždedu antkaklį ir prisegu pavadį. Atidarau duris, užgesinu šviesą ir išeinam pasiimti draugų.

PO PASIVAIKŠČIOJIMO.
Atidarau kambario duris, įjungiu šviesą, nes kambary tamsu kaip skylėj :D Nusegu Dambo pavadį ir nuimu antkaklį. Šuo galingai pasipurto, taip kad net grindys suvirpa po kojom :DD
-Nori namus nuversti, ar ką? 10
Padedu antkaklį ir pavadį į spintelę, uždarau dureles, pakeičiu dubenėliuose vandenį, pripilu sauso maistelio, atsisveikinu ir išeinu 17
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyTr. 12 28, 2011 1:22 pm

Haha, dar nesutemo! Praveriu Dambo kambario duris visa išsišiepusi, nežinau kas pasidarė, bet geros nuotaikos šiandien esu. Įeinu į kambarį ir uždarau duris. Dambo pakelia galvą ir pakilęs iš guolio vizgindamas uodegą prieina prie manęs 8
-Labas, gražuoli 10 Kaip gyvuoji? 369
Paglostau galvą, atsitūpusi iškedenu visą jo kailį. Vaikas pradeda siusti, dūkti, krimsnoja mano ranką. Pradedu juoktis, atsistoju ir nueinu inventoriaus. Uždedu antkaklį ir prisegu pavadį. Paimu kuprinę, įsimetu žibintuvėlį ir kelis atšvaitus. Taip pat fotoaparatą. Kuprinę ant nugaros ir išeinam 66

PO PASIVAIKŠČIOJIMO.
Po linksmo ir tikrai energingo pasilakstymo laukuose su šaunia kompanija, pareinam. Bet nenukabinam nosies, nes dar tikrai kartosim 65 Paleidžiu šunytį nuo pavadžio, uždarau kambario duris, padedu pavadį į vietą ir pasišakusi Dambiną nusegu antkaklį. Taip pat aptvarkau kambarį, nes čia tikra netvarka, pripilu vandenuko, sauso maistelio ir atsisveikinusi išeinu.
-Ikiii, meile mano 00
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Direktorė
Etiketė.


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2011-11-03

Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             EmptyKv. 01 12, 2012 9:27 pm

Praveriu kambario duris, šunys man už nugaros sukiša snapus kaip varnos 8
-Dambo?
Pašaukiu berniuką vardu, tačiau šis neatsiliepia. Keista 41 Kur jis galėtų būti? Įeinu į kambarį, šunys subilda iš paskos, spausdamiesi vienas pro kitą. Dambo pamatau besivartantį guolyje ir vizginantį uodegą. Pradedu juoktis ir pasišaukiu berniuką pas save.
-Padauža tu 31 Keliaujam laukan 66
Pasikviečiu berniuką ir visi su šunimis išeiname :)

PO POROS VALANDŲ.
Parvedu berniuką į kambarį ir palieku ilsėtis 132
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dambo @             Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dambo @    Dambo @             Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dambo @
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥ neliūdėk dėl to,kas baigėsi,džiaukis,kad tai buvo ♥ :: Etiketės privati gyvenvietė :: Šunys-
Pereiti į: